DIDMENINĖ PREKYBA BIO PRODUKTAIS

Maris Gilden specializacija – didmeninė prekyba bio produktais: didmeninė prekyba tik aukščiausios kokybės ekologiškais maisto produktais. Vertiname kiekvieną klientą, derybų metu stengiamės priimti abi bendradarbiaujančias puses tenkinančius sprendimus.

Klientams bei partneriams save pristatome kaip įmonė, kuri yra užsiima:

  • Didmenine prekyba sveikos mitybos produktais (ekologiški gėrimai, ekologiška kakava, ekologiškas šokoladinis kremas)
  • Didmenine prekyba ekologiškais makaronais
  • Didmenine prekyba ekologiškais makaronais vaikams

Maris Gilden dirba tiesiogiai su gamintojais ir tiekėjais iš įvairių pasaulio šalių. Įmonė turi išskirtines teises prekiauti bei atstovauti užsienio prekinius ženklus ir produktus visame Baltijos regione. Į Lietuvos rinką pateikiame tik sertifikuotus ekologiškus maisto produktus. Maris Gilden įmonei atsakingos institucijos išdavė patvirtinamuosius dokumentus, kurie leidžia prekiauti bio produktais visoje Lietuvoje. Prekes perkame ir parduodame tiesiogiai, todėl klientams galime pasiūlyti ne tik konkurencingas kainas, bet ir greitas pristatymo paslaugas. Maris Gilden pagrindinės pardavimo paslaugos:

  • Prekyba bio produktais urmu
  • Prekyba ekologiškais makaronais urmu
  • Prekyba ekologiškais makaronais vaikaims urmu

Sveikos mitybos produktai urmu, prekyba sertifikuotais ir išskirtiniais ekologiškais maisto produktais urmu – tai sritys ir veiklos kryptys, išskiriančios Maris Gilden iš kitų rinkos dalyvių.