MAISTO PRODUKTŲ IMPORTAS

Maris Gilden importuoja produktus iš įvairių gamintojų bei tiekėjų. Pagrindinės šalys su kuriomis šiai dienai mes dirbame yra: Vokietija, Lenkija, Estija, Latvija, Olandija, Austrija, Prancūzija, Italija, Ispanija, Vengrija, Moldova, Bulgarija, Rumunija, Čekija, Ukraina, Turkija.

Viena iš pagrindinių Maris Gilden veiklos krypčių yra maisto produktų importas iš įvairių gamintojų bei tiekėjų. Prioritetinės Maris Gilden importo kategorijos:

  • Gėrimų importas bei gaiviųjų gėrimų importas (vanduo, mineralinis vanduo, sultys, energiniai gėrimai)
  • Maisto prekių importas (sausainiai, meduoliai, šokoladai, saldainiai, makaronai)
  • Ekologiškų maisto produktų importas (Bio gėrimai, Bio šokoladai, Bio kakava, Bio kremas). Įmonėje organizuojamas tik aukštos kokybės bei sertifikuotų BIO produktų importas.

Maris Gilden vertina tiek paslaugų, tiek produktų kokybę, todėl pirkėjams Lietuvoje yra siūlomi tik saugūs bei kokybiški maisto produktai. Mums rūpi kiekvienas klientas, todėl Maris Gilden dirba su didžiausiomis bei stipriausiomis Europos ir pasaulio valstybėmis, tad maisto importas yra vykdomas iš tokių šalių kaip Vokietija, Lenkija, Estija, Latvija, Prancūzija, Italija, Ispanija, Vengrija, Moldova, Bulgarija, Rumunija, Čekija, Ukraina, Turkija.