MAISTO PRODUKTŲ EKSPORTAS

Šiuo metu mes eksportuojame savo produktus į: Latviją, Estiją, Vokietiją, Lenkiją, Baltarusiją. Be to, visuomet ieškome ir esame atviri naujoms eksporto rinkoms.

Šiai dienai Maris Gilden pagrinde užsiima prekių importu, tačiau džiaugiamės, kad įmonėje vis dažniau organizuojamas ir sėkmingai vykdomas įvairių maisto produktų eksportas kitų šalių gamintojams ir tiekėjams.

Maris Gilden vykdoma veikla:

  • Gėrimų eksportas ir gaiviųjų gėrimų eksportas (vanduo, mineralinis vanduo, sultys, energiniai gėrimai)
  • Maisto prekių eksportas (vanduo, mineralinis vanduo, sultys, energiniai gėrimai)
  • Ekologiškų maisto produktų eksportas (Bio gėrimai, Bio šokoladai, Bio kakava, Bio kremas). Įmonėje organizuojamas aukščiausios kokybės ir tik sertifikuotų BIO produktų eksportas.

Maris Gilden užsienio rinkoms gali pasiūlyti saugius ir kokybiškus maisto produktus. Maris Gilden vertina bei gerbia kiekvieną klientą, todėl bendradarbiavimo metu garantuojame profesionalią komunikaciją tarp šalių. Eksporto proceso metu stengiamės užtikrinti kokybišką bei greitą prekių pristatymą. Esame sąžiningi ir atviri su savo klientais, nebijome iššūkių, todėl priimant sprendimus vienodai atsižvelgiame tiek į savo, tiek į kliento interesus. Šiuo metu Maris Gilden maisto eksportas apima tokias šalis kaip Latvija, Estija, Vokietija, Lenkija, Baltarusija. Be to, visuomet nenustojame ieškoti naujų partnerių, todėl esame atviri bei lankstūs naujoms eksporto rinkoms.